Доставка авто з Європи в Україну

Доставка авто з Європи фотографія

Доставка авто з Європи в Україну – популярна транспортна послуга, якою все частіше користуються українці. Перегін машини з європейської країни всередину України може знадобитися як звичайному автовласнику, так і корпоративному замовнику – компанії, що займається купівлею та перепродажем автомобілів. Щоб заощадити сили та час, важливо довірити доставку автомобілю перевіреній транспортній службі. Замовити перевезення автомобілів з Європи можна в логістичному сервісі «Автодоставка». Наша компанія доставляє автомобілі з Латвії, Польщі, Нідерландів, Німеччини, Норвегії та інших європейських країн. Найпопулярніші міста, з яких ми перевозимо транспортні засоби: Клайпеда, Вільнюс, Каунас, Маріямполь, Варшава, Гданьск, Бремерхафен, Берлін, Осло тощо.

Ми перевозимо авто з авторинків, куплені у приватних та юридичних осіб, доставляємо б/в авто, забираємо авто з портів. В більшості випадків здійснюється транспортування б/в авто, що обрані замовниками в плановому порядку. Транспортна компанія доставляє не лише пошкоджені та несправні авто, але й після повного, комплексного сервісу.

Сервіс надає транспортні послуги «під ключ». Наші менеджери складуть оптимальний маршрут доставки, забронюють автовоз потрібної вантажопідйомності та місткості за кількістю авто, організують своєчасну подачу машини, акуратне завантаження з наступним вивантаженням після прибуття. Надійне кріплення авто на платформі гарантує транспортування в цілому та збереженому вигляді. Компанія забирає авто з авторинків, портів, паркувань, автобазарів. Логісти допоможуть із розмитненням автомобілів (власне оформленням документів ми не займаємося). Рівень обслуговування під час доставки машин з ЄС підтверджують позитивні відгуки на нашому сайті та інтернеті. Фото та відео приклади перевезень авто на евакуаторі в соц.мережах: посилання на Інстаграм і посилання на Ютуб канал.

Доставка авто з Європи на лафеті: ціна

Доставка авто з Європи на лафеті ціна фотографія

Перевезення автомобілів з Європи не має фіксованої вартості, а кінцевий цінник залежить від багатьох факторів. Приблизні розцінки на перевезення з країн Балтії, Скандинавії та Західної Європи вказані в табличці, що розташована нижче.

Вартість перевезення
Маршрут
Попутно(лафета)
Попутно(автовоз)
Клайпеда - Київ
від 800 євро
від 600 євро
Маріямпіль - Київ
від 600 євро
від 500 євро
Бремерхафен - Київ
від 750 євро
від 650 євро
Гданськ - Київ
від 700 євро
від 600 євро
Варшава - Київ
від 500 євро
від 400 євро
Осло - Київ
від 950 євро
від 850 євро
Бремерхафен - Львів
від 700 євро
від 600 євро
Гданськ - Львів
від 600 євро
від 500 євро
Варшава – Львів
від 400 євро
від 350 євро
Варшава - Дніпро
від 600 євро
від 500 євро
Клайпеда - Дніпро
від 800 євро
від 600 євро
Клайпеда - Харків
від 800 євро
від 600 євро

*Увага! Якщо ви не знайшли необхідних населених пунктів у таблиці з цінами, зателефонуйте нам, ми зможемо розрахувати вартість перевезення у телефонному режимі.

**Актуальні ціни дізнавайтесь у оператора.

Перший момент – дальність слідування. Ми доставляємо машини з таких країн, як Польща, Німеччина, Франція, Латвія, Литва, Нідерланди, Бельгія, Австрія, Швеція, Норвегія, Італія, Естонія, Фінляндія, Данія, Іспанія тощо. Рушають транспортні засоби до Львова, Хмельницького, Києва, Вінниці, Одеси, Кропивницького, Рівного, Миколаєва, Полтави, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Луцька та інших міст. Залежно від відстані між початковим та кінцевим пунктами розраховується вартість міжнародного автовозу з Європи.

Тип автомобільних перевезень – одиночним евакуатором, евакуатором з причепом на 2-3 машини чи автовозом на 7-8 автомобілів. Найчастіше ми використовуємо евакуатори з лафетою на 2-3 авто, оскільки це дає можливість швидко перевезти ТЗ та супроводжувати його, заїхати до маленького міста чи сільської місцевості, не витрачаючись на евакуатор до автовоза. Це золота середина стосовно вартості та зручності відправлення для клієнта.

Нарешті, на вартість впливають тип кузова, марка та рік випуску, вага транспортного засобу. Щоб самостійно прорахувати ціну міжнародних доставок автовозом з Європи, скористайтеся логістичним калькулятором на нашому сайті.

Наш автопарк

Автовоз з Європи в Україну фотографія

Парк компанії «Автодоставка» укомплектовано автовозами різної місткості – одиночними, авто з причепом на 2-3 машини, автовозом який може перевезти до 8 машин. Усі транспортні засоби регулярно проходять техогляд, а будь-які несправності тут же усуваються.

автовоз с лафетом картинка

Евакуатор з лафетом

автовоз с лафетом картинка

Евакуатор + лафет

автовоз картинка

Автовоз

автовоз с лафетом картинка

Евакуатор з причепом

Перевезення авто з Європейського Союзу нашими силами – це транспортування машини з будь-якої європейської країни, незалежно від марки та року випуску, типу кузова, дальності слідування, наявності пошкоджень тощо. Які машини ми перевозимо?

 • Хетчбек;
 • Джип;
 • Седан;
 • Позашляховик;
 • Кросовер;
 • Спец.авто;
 • Ретро авто;
 • Спорткар;
 • Лімузин;
 • Мінівен;
 • Мікроавтобус;
 • Універсал.

Автовоз з Євросоюзу перевезе автомобіль, забезпечивши максимально швидке проходження кордону та митного контролю.

Звʼязок з нами

Щоб замовити автовоз з Європи в Україну, зателефонуйте нам чи скористайтеся формою зворотнього зв'язку на сайті. Наші менеджери перетелефонують та конкретизують дані відправлення. Повідомте логісту бажану дату відправлення, кількість машин, їх тип/марку/рік випуску, адреси початкового та кінцевого пунктів маршруту. Який тип евакуації бажаний? Чи знадобиться допомога у проходженні митного контролю? Наш диспетчер прорахує вартість перевезення авто з Європи та озвучить її в телефонному режимі.

Пошта та соц.мережі:

Доставка авто з Європи на лафеті – це «Автодоставка»

Доставка авто з Європи із заощадженням часу виконується силами нашого логістичного сервісу. Чому клієнти звертаються до нас?

1/13
перевозка авто фото
2/13
перевозка авто фото
3/13
перевозка авто фото
4/13
перевозка авто фото
5/13
перевозка авто фото
6/13
перевозка авто фото
7/13
перевозка авто фото
8/13
перевозка авто фото
9/13
перевозка авто фото
10/13
перевозка авто фото
11/13
перевозка авто фото
12/13
перевозка авто фото
13/13
перевозка авто фото

Ми виконуємо завантаження в будь-якій країні Євросоюзу, вивантаження – в будь-якій області України. Логісти нададуть допомогу у митному оформленні та максимально детальний розрахунок вартості. Серед наших переваг – постійне курсування евакуаторів з ЄС до України, а також позитивні відгуки від клієнтів, страхування машин. Працівники притримуються бережливого ставлення до автомобілів, а колосальний досвід у перевезеннях авто гарантує своєчасне транспортування без форс-мажорів. Ознайомитися із фото та відео зроблених перевезень можна на Ютуб каналі, в Інстаграм та Фейсбук.

Щоб замовити міжнародний автовоз за доступною ціною, телефонуйте у будь-який час доби – ми працюємо 24/7!