Евакуатор Львів Київ

Евакуатор Львів Київ фотографія

Евакуатор Львів Київ – актуальна послуга для перегону машини з заходу України в столицю, якщо іншого способу транспортувати автомобіль немає – через технічну несправність самого транспортного засобу чи з інших причин. Автовоз Львів Київ стане в нагоді приватним та комерційним замовникам. Незамінний попутний евакуатор Львів Київ і в разі серйозних порушень роботи, що унеможливлює доставку автомобіля своїм ходом до найближчого СТО. Автоевакуаційний сервіс має низку переваг: безпечна доставка, прийнятна швидкість руху автовоза, невелика вартість. Неабияк заощадити вдасться, якщо замовити попутний евакуатор зі Львова до Києва. Фото та відео приклади перевезень авто на евакуаторі в соц.мережах: посилання на Інстаграм і посилання на Ютуб канал.

Транспортний сервіс «Автодоставка» пропонує послуги автовоза Львів Київ. Наша компанія перевозить машини за індивідуальними замовленнями та в рамках попутної автоевакуації. Фахівці допоможуть евакуювати транспортний засіб «під ключ»: логіст оформить бронювання на бажану дату відправлення, підбере евакуатор, а водій завезе/затягне машину на евакуатор та доставить до місця призначення. Платформа вчасно подається за адресою початкової точки маршруту, після того машина надійно фіксується. Логіст надасть інформацію про знаходження автовозу в будь-який час доби за запитом клієнта. Якісний сервіс, пунктуальність, оперативність та прозорість ціноутворення – переваги замовлення у нас. Відгуки клієнтів, що скористалися послугою автоевакуації, можна знайти на сайті та в Інтернеті.

Евакуатор Львів Київ: ціна

Евакуатор Львів Київ ціна фотографія

Вартість евакуатора Львів Київ є визначальним фактором, яким керується клієнт під час вибору тієї чи іншої евакуаційної служби. Пропонуючи послуги автоевакуації, ми прагнемо утримувати тарифи на доступному для клієнтів рівні. Від чого залежать розцінки на евакуатор Львів Київ?

Вартість перевезення
Маршрут
Попутно(лафета)
Окремо
Львів - Київ
від 7800
від 9000

Вартість послуги евакуатора Львів Київ не є фіксованою та залежить від декількох факторів. Перший параметр, який враховується для розрахування ціни, – кілометраж між Львовом та Києвом. Звертаємо вашу увагу, що ми переміщуємо автомобілі не тільки між двома обласними центрами, але й між населеними пунктами цих областей, доставляючи машину точно за вказаною адресою. Табличка з приблизними розцінками на евакуатор Львів Київ розташована нижче.

Тип послуги автосос. Найбільш доступний варіант – замовити перевезення попутним автоевакуатором. 2-3 машини транспортуються за допомогою евакуатора з лафетою. Від 4 до 8 автомобілів ми перевеземо за допомогою автовоза. Зверніть увагу: користування послугою попутного евакуатора передбачає узгодження дати відправлення та прибуття між усіма клієнтами, що забронювали місце в конкретному рейсі. Через це терміни відправлення можуть незначним чином зміститися від тієї дати, що ви вказали. Тим не менш, всі моменти автоевакуації ми попередньо обговорюємо та затверджуємо із клієнтом, тож несподіванок не виникне.

На ціну впливає тип/марка/рік випуску автомобіля. Так, наприклад, евакуювати мікроавтобус чи габаритний позашляховик буде дорожче, аніж компактний седан.

Самостійно прорахувати вартість евакуатора Львів Київ можна, скориставшись логістичним калькулятором на нашому сайті.

Наш автопарк

Попутний евакуатор Львів Київ фотографія

Щоб відбуксувати автомобілі, наші фахівці залучають різні транспортні засоби. Якщо немає значних пошкоджень, машина завантажується на лафету чи евакуатор своїм ходом. При неможливості руху авто застосовується лебідка.

автовоз с лафетом картинка

Евакуатор із лафетом

автовоз картинка

Евакуатор

Автовоз

Автовоз (на 3 авто)

Всі транспортні засоби нашого автопарку обов’язково проходять регулярний техогляд. При виявленні несправностей в будові та роботі автомобіля, машина підлягає ремонту, навіть якщо це невеликі дефекти. Так нам вдається досягти ідеального стану машин в автопарку та виключити ситуації із поломками автомобілів на дорозі.

Які автомобілі ми перевозимо:

 • хетчбек;
 • седан;
 • кросовер;
 • джип;
 • позашляховик;
 • мікроавтобус;
 • спорткар;
 • лімузин;
 • ретро авто;
 • універсал;
 • спец.авто.

Блокування рульового керування чи коліс, несправність гальмівної системи – проблеми, з якими іноді доводиться стикатися водіям. В цих випадках, а також для транспортування повнопривідного автомобіля з салону, «Автодоставка» допоможе транспортувати машину зі Львова До Києва. Незалежно від причин, через які вам довелося звернутися за автоевакуацією, ми допоможемо вирішити вашу проблему.

Зв’язок з нами

Щоб забронювати попутний евакуатор зі Львова до столиці, зателефонуйте нам чи надішліть заявку через форму зворотнього зв'язку на сайті. Диспетчер тут же зателефонує вам, щоб уточнити інформацію стосовно замовлення. Вкажіть тип, марку авто та рік його випуску: це допоможе нам обрати дату та тип автовоза. Також зазначте бажану дату відправлення, адреси початкового та кінцевого пунктів маршруту, чи є пошкодження кузова. Ми розрахуємо вартість в телефонному режимі та повідомимо її тут же.

Пошта та соц.мережі:

Попутний евакуатор Львів Київ – це «Автодоставка»

1/13
перевозка авто фото
2/13
перевозка авто фото
3/13
перевозка авто фото
4/13
перевозка авто фото
5/13
перевозка авто фото
6/13
перевозка авто фото
7/13
перевозка авто фото
8/13
перевозка авто фото
9/13
перевозка авто фото
10/13
перевозка авто фото
11/13
перевозка авто фото
12/13
перевозка авто фото
13/13
перевозка авто фото

Щоб швидко, безпечно та без проблем евакуювати автомобіль, зверніться до «Автодоставки». Ми приймаємо ваші замовлення за телефоном та з допомогою месенджерів 24/7!

Відгуки наших клієнтів

Середній рейтинг 4.5 з 5 на основі 24 відгуків з Google Мой бизнес.