Евакуатор Одеса Київ

Евакуатор Одеса Київ фотографія

Евакуатор Одеса Київ – затребувана логістична послуга серед звичайних водіїв, продавців машин, та тих, хто приганяє авто з-за кордону. Транспортування автомобілю із крупного портового міста до столиці актуальне для приватних покупців машин, компаній, що займаються відправленням та розмитненням легкових транспортних засобів. Доставка автомобілів евакуатором – мобільний та економічний спосіб відправити машини без ризиків на шляху. Фото та відео приклади перевезень авто на евакуаторі в соц.мережах: посилання на Інстаграм і посилання на Ютуб канал.

Транспортна компанія «Автодоставка» надає послуги евакуатора з Одеси в Київ. Ми займаємося евакуацією автомобілів за напрямком Одеса – Київ, виконуючи індивідуальні замовлення та попутні відправлення. Фахівці нашого сервісу надають повний спектр послуг: консультують, підбирають евакуатор/лафету, обирають та погоджують дату транспортування автомобіля на автовозі Одеса Київ, інформаційно супроводжують перевезення, допомагають в завантаженні та розвантаженні авто замовника, турбуються за збереження транспортного засобу у дорозі. Команда компанії забезпечить своєчасну подачу евакуатора за адресою відправлення.

Евакуатор Одеса Київ: ціна

Попутний евакуатор Одеса Київ фотографія

Ціна евакуатора з Одеси в Київ – те, чим керується замовник при виборі перевізника. Ключовими орієнтирами нашої роботи залишаються високий рівень послуг та прозорість у відносинах з клієнтом, в тому числі і в питаннях цінової політики. Тому кінцева сума за евакуацію автомобіля з Одеси в Київ завжди обгрунтована. Від чого залежить вартість евакуації авто?

Вартість перевезення
Маршрут
Попутно(лафета)
Окремо
Одеса - Київ
від 7800
від 9900

Головний фактор – пройдений кілометраж, з урахуванням чого і прораховується ціна поїздки. Евакуатор відправляється із Одеси в столицю, а також з Одеської області в населені пункти Київського регіону. Сумарна вартість прямо пропорційна збільшенню відстані між початковим та кінцевим пунктами маршруту. Ознайомитися із приблизними розцінками на евакуатор можна в табличці, розташованій вище.

Другий нюанс – дати відправлення та прибуття евакуатора. Для оперативного транспортування автомобіля можна замовити евакуатор в індивідуальному порядку, проте ціна в такому разі буде вищою. Якщо терміни прибуття не нагальні, оптимальним варіантом стане попутний евакуатор з Одеси в Київ з причепом-лафетою. Збірне відправлення автомобілів на евакуаторі потребує узгодження дат між усіма клієнтами даного рейсу.

Вартість також залежить від типу/марки/року випуску автомобіля. Так, транспортувати сучасний, габаритний позашляховик вийде дорожче, аніж невеликий седан.

Щоб прорахувати вартість цілодобових перевезень машин, скористайтеся логістичним калькулятором на сайті.

Наш автопарк

Автовоз Одеса Київ фотографія

Автомобільний парк транспортного сервісу включає різні типи евакуаторів – з лафетами на 2-3 машини чи автовоз, що може перевезти до 8 автомобілів за один рейс. Враховуючи кількість машин у замовленні, які потрібно відправити з Одеси в Київ, менеджер забронює транспорт потрібної вантажопідйомності. Всі автовози регулярно проходять технічний огляд, що дозволяє своєчасно виявляти несправності та ремонтувати їх. Так ми гарантуємо оперативну та безпроблемну доставку автомобілів на попутному евакуаторі Одеса Київ.

автовоз с лафетом картинка

Евакуатор із лафетом

автовоз картинка

Евакуатор

Автовоз

Автовоз (на 3 авто)

Які машини ми перевозимо?

  • хетчбек,
  • седан,
  • кросовер,
  • джип,
  • позашляховик,
  • мікроавтобус,
  • спорткар,
  • лімузин,
  • ретро авто,
  • універсал.

Незалежно від того, потрібна евакуація автомобілю з заблокованими колесами чи замком, несправною гальмівною системою чи рульовим управлінням, «Автодоставка» перевезе автомобіль до кінцевого пункту маршруту. Прочитати позитивні відгуки можна на сайті і в інтернеті. Також є фото і відео виконаних замовлень, які можна подивитись у соц.мережах.

Зв’язок з нами

Щоб замовити евакуатор з Одеси в Київ, зателефонуйте до нашої диспетчерської чи залиште заявку через форму зворотнього зв'язку на сайті. Менеджер перетелефонує вам через кілька хвилин та скоординує дії. Для бронювання евакуатора нам потрібно знати тип кузова, марку автомобіля та рік випуску – це дозволить нам обрати відповідний транспортний засіб для буксирування. Які початковий та кінцевий адреси маршруту? Чи є пошкодження, технічні несправності? Спираючись на ці дані, оператор забронює евакуатор та озвучить вартість евакуації автомобіля з Одеси в Київ.

Пошта та соц.мережі:

Попутний евакуатор Одеса Київ – це «Автодоставка»

1/13
перевозка авто фото
2/13
перевозка авто фото
3/13
перевозка авто фото
4/13
перевозка авто фото
5/13
перевозка авто фото
6/13
перевозка авто фото
7/13
перевозка авто фото
8/13
перевозка авто фото
9/13
перевозка авто фото
10/13
перевозка авто фото
11/13
перевозка авто фото
12/13
перевозка авто фото
13/13
перевозка авто фото

Попутний евакуатор Одеса Київ – це «Автодоставка». Компетентні водії та логісти, пунктуальність та акуратність при подачі та завантаженні, обгрунтована цінова політика – причини, чому клієнти звертаються саме до нас. Щоб замовити перевозку машини, звертайтесь до нас в будь-який час – ми приймаємо заявки 24/7!

Відгуки наших клієнтів

Середній рейтинг 4.5 з 5 на основі 24 відгуків з Google Мой бизнес.