Евакуатор Одеса Львів

Евакуатор Одеса Львів фотографія

Евакуатор Одеса Львів дозволяє швидко та з вигодою перегнати машину із салону, після ДТП чи з проблемами в управлінні, які не дозволяють транспортувати автомобіль своїм ходом. Замовити автовоз Одеса Львів потрібно автосалонам або тим, хто займається перепродажем та перегоном автомобілів. Не менш затребувана послуга автоевакуації і серед звичайних водіїв, що стикнулися з несправностями в управлінні. Автомобільна евакуація має масу переваг: безпека для водія, оптимальна швидкість доставки до потрібного пункту, економічна вигода. Найбільш доступний варіант послуги автосос, що не вдарить по кишені клієнтів із обмеженим бюджетом, – попутний евакуатор. Фото та відео приклади перевезень авто на евакуаторі в соц.мережах: посилання на Інстаграм і посилання на Ютуб канал.

Логістичний сервіс «Автодоставка» займається автоевакуацією машин за маршрутом Одеса Львів. Ми перевозимо автомобілі в рамках індивідуальних замовлень на автоевакуацію, а також пропонуємо послуги попутного евакуатора. У нас можна замовити транспортування машини «під ключ»: диспетчер забронює бажану дату, служба автоевакуації подасть автовоз точно в потрібний час, швидко та акуратно завантажить автомобіль на платформу, водій надійно закріпить машину і доставить до місця призначення. Наш логіст на зв’язку 24/7, щоб у будь-який час доби надати інформацію про перебування автоевакуатора. Прозорість, пунктуальність, акуратність та фаховість підтверджують позитивні відгуки на нашому сайті та в інтернеті. Щоб залишити заявку на автоевакуатор, зателефонуйте нам чи скористайтеся формою зворотнього зв'язку на сайті.

Евакуатор Одеса Львів: ціна

Попутний евакуатор Одеса Львів фотографія

Одним з ключових факторів, яким керуються клієнти евакуаційної служби, є вартість. У своїй роботі наша транспортна компанія прагне надавати високоякісний сервіс та покращувати його, керуючись відгуками клієнтів, при цьому зберігаючи розцінки на прийнятному рівні. Від чого залежить ціна на автовоз?

Вартість перевезення
Маршрут
Попутно(лафета)
Окремо
Одеса - Львів
від 11900
від 13900

Вартість послуги евакуатора не є фіксованою та визначається багатьма факторами. Головний момент – відстань між кінцевими пунктами маршруту. Вартість автоевакуації прораховується на основі пройденого кілометражу із Одеси до Львова. Звертаємо вашу увагу, що служба автосос доставляє машини не тільки між обласними центрами, але й меншими населеними пунктами Одеської та Львівської областей. Табличка з приблизними цінами на евакуатор Одеса Львів розташована нижче.

Тип послуги автосос. Найдоступніший варіант – замовити попутний евакуатор з Одеси до Львова. Відправлення 2-3 автомобілів здійснюється з допомогою транспортного засобу – евакуатор + причеп-лафета, від 4 до 8 машин – автовозом. Замовляючи попутну автоевакуацію, клієнт узгоджує дату відправлення та прибуття із власниками інших авто, що також транспортуються цим же рейсом.

На ціну впливає і тип автомобілю, марка та рік випуску. Так, евакуювати компактний седан вийде дешевше, аніж мікроавтобус чи позашляховик.

Щоб самостійно розрахувати вартість послуги, скористайтеся логістичним калькулятором на нашому сайті.

Наш автопарк

Автовоз Одеса Львів фотографія

Щоб відбуксувати машини, транспортна компанія використовує спец.автомобілі, обладнані лебідкою, з допомогою якої машину затягують на платформу. Попутна евакуація до 3-х автомобілів здійснюється на евакуаторі з лафетою, від 4 до 8 – автовозом.

автовоз с лафетом картинка

Евакуатор із лафетом

автовоз картинка

Евакуатор

Автовоз

Автовоз (на 3 авто)

Усі автомобілі нашого парку в обов’язковому порядку регулярно проходять технічний огляд. У разі виявлення несправності проводиться ремонт, що гарантує відмінний стан евакуаторів та відсутність ризиків на дорозі.

Які машини ми перевозимо?

  • Хетчбек,
  • седан,
  • кросовер,
  • джип,
  • позашляховик,
  • мікроавтобус,
  • спорткар,
  • лімузин,
  • ретро авто,
  • універсал.

У вашому авто заблоковані колеса чи рульове управління? Не працюють замки запалювання та гальма? Потрібно перегнати повнопривідне авто після покупки? Звертайтесь до «Автодоставки»! Ми швидко та за доступну вартість евакуюємо автомобіль з Одеси до Львова.

Зв’язок з нами

Щоб забронювати попутний евакуатор із Одеси до Львова, зателефонуйте нам чи заповніть форму на сайті. Менеджер перетелефонує протягом кількох хвилин та уточнить інформацію для оформлення замовлення. Повідомте логісту марку авто, тип кузова та рік випуску – це дозволить нам обрати найбільш зручний варіант транспортування авто. Крім того, необхідні відомості про кількість машин для транспортування, бажаний варіант евакуації (індивідуальне замовлення чи попутний автовоз), потрібна дата прибуття до Львова та наявність пошкоджень на автомобілі. Вартість розраховується в телефонному режимі та одразу озвучується оператором.

Пошта та соц.мережі:

Попутний евакуатор Одеса Львів – це «Автодоставка»

1/13
перевозка авто фото
2/13
перевозка авто фото
3/13
перевозка авто фото
4/13
перевозка авто фото
5/13
перевозка авто фото
6/13
перевозка авто фото
7/13
перевозка авто фото
8/13
перевозка авто фото
9/13
перевозка авто фото
10/13
перевозка авто фото
11/13
перевозка авто фото
12/13
перевозка авто фото
13/13
перевозка авто фото

Автоевакуація з Одеси до Львова без проблем та головного болю – це «Автодоставка»! Відгуки на сайті підтверджують акуратність, оперативність та професіоналізм працівників компанії. Щоб поставити питання чи залишити заявку на автосос, телефонуйте нам 24/7!

Відгуки наших клієнтів

Середній рейтинг 4.5 з 5 на основі 24 відгуків з Google Мой бизнес.