Евакуатор по Україні

Евакуатор по Україні фотографія

Евакуатор по Україні – актуальна послуга, якою користуються як корпоративні замовники, так і приватні автоводії. Перевезти машину із одного обласного центру до іншого може знадобитися в разі відмови певного вузла керування, аварії чи покупки авто. Нашими клієнтами є ті, хто приганяє машини з-за кордону, автосалони, приватні особи. Чим приваблює автоевакуаційна служба? Транспортувати машину автовозом – безпечно, швидко та відносно недорого. Ви делегуєте задачу із автоевакуації професіоналам, які виконують усі задачі, не залучаючи вас до їх вирішення. Фото та відео приклади перевезень авто на евакуаторі в соц.мережах: посилання на Інстаграм і посилання на Ютуб канал.

Замовити евакуатор по всій Україні можна в компанії «Автодоставка». Ми транспортуємо машини з допомогою автовоза територією всієї України, між обласними центрами та невеликими населеними пунктами. Транспортний сервіс здійснює евакуаційні перевезення за індивідуальними замовленнями та в рамках попутних рейсів. Наші логісти запропонують комплекс послуг «під ключ»: забронюють дату відправлення та прибуття, підберуть евакуатор, організують усі етапи доставки авто. Ми вчасно підгонимо автовоз за адресою початкового пункту маршруту та акуратно завантажимо автомобіль з допомогою лебідки. Менеджер надасть інформацію про знаходження евакуатора за вашим запитом в будь-який час доби. Пунктуальність, доступна вартість, професійність та надійність – переваги роботи з нами. Ознайомитися з відгуками клієнтів, що скористалися нашими послугами, можна на сайті компанії чи в інтернеті.

Евакуатор по Україні: ціна

Евакуатор по Україні ціна фотографія

Вартість евакуатора по Україні – важливий параметр, який впливає на рішення замовника при виборі евакуаційної служби. Займаючись транспортуванням машин, наші спеціалісти прагнуть надавати послуги на високому рівні, оперативно, надійно та за виправдану вартість. Від чого залежать розцінки на автомобільну евакуацію?

Вартість перевезення
Маршрут
Попутно(лафета)
Окремо
Київ - Дніпро
від 6000
від 8000
Київ - Харків
від 6500
від 8500
Київ – Львів
від 7000
від 8500
Київ - Одеса
від 6000
від 8000
Київ - Запоріжжя
від 6500
від 7500
Харків - Запоріжжя
від 5000
від 6000
Харків - Київ
від 7000
від 8500
Харків – Львів
від 9000
від 13000
Одеса – Львів
від 6000
від 8000
Одеса - Київ
від 5500
від 6000
Одеса - Харків
від 7500
від 9500
Одеса - Дніпро
від 6000
від 8500
Дніпро - Київ
від 6500
від 8500
Дніпро – Львів
від 9000
від 13000
Дніпро - Одеса
від 7000
від 9000

Вартість послуги евакуатора не є фіксованою та залежить від багатьох факторів. По-перше, визначальним цінником є пройдена відстань між початковим та кінцевим пунктами маршруту, і саме з урахуванням кілометражу розраховується вартість автоевакуації. Ми транспортуємо машини між обласними центрами та меншими населеними пунктами, в будь-якому напрямку, між всіма регіонами України. Перевезення машин проводиться із одного пункту до іншого, точно за вказаними адресами. Табличка з приблизними розцінками на евакуатор по Україні розташована вижче.

Тип послуги із використанням автовозу. Вигіднішим варіантом, з економічної точки зору, є замовлення попутного евакуатора. Ми перевозимо до трьох машин на транспортному засобі (евакуатор + лафета), від 4 до 8 автомобілів транспортуються спеціальними автовозами. Мусимо наголосити, що евакуація авто попутним евакуатором вимагає попереднього узгодження дати між усіма замовниками, чиї автомобілі транспортуються в рамках даного рейсу. Тому терміни відправлення та прибуття можуть трохи рухатися, втім, остаточно дату перевезення затверджуємо безпосередньо з клієнтом, тож несподіванок не виникне.

На ціну евакуатора по Україні впливає також тип/марка/рік випуску автомобіля. Ціна евакуатора за км прив’язана до цих параметрів замовлення: так, евакуювати мікроавтобус чи позашляховик останнього покоління буде дорожче, аніж седан.

Щоб самостійно прорахувати вартість евакуатора по всій території України, скористайтеся логістичним калькулятором.

Наш автопарк

Евакуатор по Україні ціна за км фотографія

Для відбуксування різних автомобілів застосовуються автовози з нашого парку. При відсутності значних пошкоджень ми завантажуємо автомобіль самостійно. Якщо є такі пошкодження, що не має можливості завести машину на платформу своїм ходом, то ми використовуємо лебідку.

Всі транспортні засоби регулярно проходять техогляд. Якщо виявлені технічні несправності в роботі, вони тут же усуваються в ході ремонту. Так ми забезпечуємо придатність автовоза до виконання завдань і мінімізуємо ризик форс-мажорів у дорозі.

автовоз с лафетом картинка

Евакуатор із лафетом

автовоз картинка

Евакуатор

Автовоз

Автовоз (на 3 авто)

Ми перевозимо такі типи авто:

 • хетчбек,
 • кросовер,
 • седан,
 • джип,
 • позашляховик,
 • спорткар,
 • раритетне авто,
 • лімузин,
 • мікроавтобус,
 • пікап,
 • мінівен,
 • спец.авто,
 • універсал.

Коли допоможе «Автодоставка»? Якщо заблоковано руль чи колеса, несправна гальмівна система, або потрібно перевезти повнопривідний автомобіль з салону, використовується автомобільний евакуатор. Незважаючи на обставини, в яких вам довелося звернутися до евакуаційного сервісу, наш перевізник виконає задачу швидко, надійно та професійно.

Зв’язок з нами

Попутний евакуатор по Україні фотографія

Щоб замовити евакуатор по Україні, зверніться до нас по телефону, залиште заявку на сайті через форму зворотнього зв'язку чи скористайтеся будь-яким месенджером. Диспетчер тут же перетелефонує вам, щоб уточнити деталі евакуації. Яка бажана дата відправлення, тип/марка/рік випуску автомобіля, кількість машин? Які початковий та кінцевий пункти маршруту? Чи є пошкодження кузова? З урахуванням інформації менеджер забронює евакуатор та повідомить про вартість в телефонному режимі.

Пошта та соц.мережі:

Попутний евакуатор по Україні – це «Автодоставка»

1/13
перевозка авто фото
2/13
перевозка авто фото
3/13
перевозка авто фото
4/13
перевозка авто фото
5/13
перевозка авто фото
6/13
перевозка авто фото
7/13
перевозка авто фото
8/13
перевозка авто фото
9/13
перевозка авто фото
10/13
перевозка авто фото
11/13
перевозка авто фото
12/13
перевозка авто фото
13/13
перевозка авто фото

Для швидкої, безпечної та економічної евакуації автомобілів замовте послуги «Автодоставки». Заявки приймаються 24/7!