Перевезення речей в Польщу

Перевезення речей в Польщу фотографія

Перевезення речей в Польщу – популярний напрямок у сфері логістичних послуг серед наших клієнтів. Доставка особистого майна може знадобитися родині, що переїжджає до одного з польських міст, а також людям, що вже релокувалися з України. В будь-якому разі, перевезення певної кількості вантажу краще довірити перевіреній логістичній службі, яка заощадить ваш час та сили.

Послуги з превезення речей Польща – Україна надає транспортна компанія «Автодоставка». Ми займаємося транспортуванням під ключ: диспетчер консультує, обирає автомобіль потрібної вантажопідйомності та місткості відповідно до масштабів перевезень, бронює рейс, складає оптимальний в плані протяжності та завантаженості(на митниці) маршрут. Машина вчасно подається за вказаною адресою для завантаження, за необхідності можна замовити послуги вантажників. Наші фахівці допоможуть в питаннях митного оформлення під час перетину кордону. Обираючи окреме перевезення ви можете супроводжувати майно: для цього передбачено 2 пасажирські місця.

Перевезення речей з України в Польщу фотографія

Важливо: ми не перевозимо дуже дрібні партії вантажів, як-от: лист, одна коробка вагою 3-5 кг тощо. Також варто мати на увазі, що іноді на кордоні потрібно заповнити декларацію Т1. В особистих речах мають бути відсутні хутро, продукти харчування, нові речі, суміші для паління, цигарки, алкоголь, ліки, раритет, старовинні речі, побутова техніка у кількості більше однієї штуки одного типу (не перевозимо 2 холодильники, 3 пральні машини, 4 електросамокати тощо).

На сайті та в інтернеті розміщені позитивні відгуки від клієнтів, що підтверджують рівень нашого сервісу. З фото та відео робіт можна ознайомитися на сторінках у соцмережах – Ютуб, Інстаграм, Фейсбук: посилання на Інстаграм і посилання на Ютуб канал.

Вартість перевезення особистих речей в Польщу

Вартість перевезення речей в Польщу фотографія

Ціна перевезення особистих речей в Польщу не є фіксованою та залежить від багатьох факторів. Що впливає на кінцеву вартість?

Розмір оплати за доставку головним чином залежить від маршруту, а саме – його протяжності. Ми транспортуємо домашні речі з таких міст, як Київ, Львів, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Одеса тощо до низки польських міст. Це Варшава, Краків, Щецин, Вроцлав, Люблін, Гданськ, Познань, Лодзь, Катовіце, Гдиня, Ченстохова, Бидгощ, Торунь, Закопане, Пшемисль, Сосновець, Ольштин, Білосток, Жешув, Кельце та ін.

Вартість перевезення речей в Польщу
Маршрут
Попутно
10-15м3
16-20м3
Київ – Варшава
від 80€
від 700€
від 750€
Київ – Краків
від 80€
від 700€
від 750€
Київ – Вроцлав
від 90€
від 750€
від 800€
Київ – Люблін
від 70€
від 600€
від 630€
Київ – Познань
від 90€
від 750€
від 800€
Київ – Лодзь
від 80€
від 700€
від 750€
Київ – Ґданськ
від 120€
від 820€
від 870€
Київ – Гдиня
від 120€
від 820€
від 870€
Львів – Варшава
від 70€
від 600€
від 650€
Львів – Краків
від 50€
від 400€
від 450€
Львів – Пшемисль
від 30€
від 350€
від 400€
Львів – Білосток
від 70€
від 600€
від 650€

Увага! Якщо ви не знайшли необхідний маршрут у таблиці з цінами, зателефонуйте нам, ми зможемо розрахувати вартість перевезення у телефонному режимі.

Другий фактор – обʼєм та габарити речей, які перевозяться. З урахуванням цього обирається вантажівка для транспортування та бронюється рейс – попутне перевезення (коли у вантажному відсіку одного авто везуть речі кількох замовників) чи окрема доставка (одне перевезення – один замовник). Оплата здійснюється в один бік. Окремо оплачуються послуги вантажників. За потреби наші вантажники приїдуть за адресою відправлення, запакують речі у пакувальний матеріал (його надає замовник), знесуть донизу та завантажать речі у вантажний відсік, надійно фіксуючи ременями побутову техніку та меблі. Крім того, якщо вам знадобиться довіреність для проходження митного контролю без супроводу власника, то необхідно звернутися до нотаріуса. Вартість послуги додається до загального цінника.

Приблизні розцінки на доставку домашніх речей вказані в таблиці. Розрахувати вартість перевезення в Польщу самостійно можна, скориставшись логістичним калькулятором.

Етапи доставки та необхідні документи

Перевезення особистих речей з України в Польщу фотографія

Для перевезення особистих речей з України в Польщу знадобляться такі документи:

  • Декларація;
  • Нотаріальна довіреність на водія;
  • Митні документи за необхідності;
  • Паспорт громадянина України та закордонний паспорт (якщо пасажир їде разом з вантажем).

Організація перевезення відбувається у декілька етапів:

  • Первинний збір інформації. Замовник повідомляє диспетчеру маршрут доставки, перелік, обʼєм та вагу речей. Чи потрібні послуги замитнення/розмитнення, пакування, допомога в оформленні документів? Оголошується вартість перевезення.
  • Пакування, маркування, складення списку речей, замитнення за потреби.
  • Подача машини, завантаження.
  • Проходження кордону (митниця) та доставка речей.

Наш автопарк

Для транспортування домашніх речей ми використовуємо буси з обсягом вантажного відсіку від 10 куб. м. до 20 куб. м. Речі перевозяться з допомогою суцільнометалевих мікроавтобусів (Мерседес, Спрінтер, Пежо, Рено Фольксваген), вантажівок з обʼємом вантажного відсіку до 20 куб м. Фури, 5-тонники, 10-тонники не використовуються. Усі транспортні засоби регулярно проходять техогляд, що дозволяє підтримувати їх робочий стан та вчасно виправляти можливі нюанси.

бус 10м3 малюнок

Бус 10м3

бус 12-14м3 малюнок

Бус 12-14м3

бус 14-16м3 малюнок

Бус 14-16м3

бус 16-18м3 малюнок

Бус 16-18м3

вантажівка 20м3 малюнок

Вантажівка 20м3

Звʼязок з нами

Щоб перевезти речі в Польщу, залиште заявку на сайті чи зателефонуйте нам. За кілька хвилин з вами звʼяжеться диспетчер. Повідомте йому ключову інформацію про поїздку: початкову та кінцеву адреси маршруту, вагу, обʼєм та габарити вантажу, бажаний тип перевезень та дату відправлення. Чи потрібні вам послуги вантажників, допомога в розмитненні? Чи буде власник супроводжувати вантаж? Менеджер повідомить вам вартість доставки по телефону.

Пошта та соц.мережі:

Перевезення речей з України в Польщу – це «Автодоставка»

Для транспортування речей з України в Польщу потрібно звернутися до «Автодоставки». Оперативність, професійне ставлення до обовʼязків та багаторічний досвід перевезень – причини, через які звертаються до нас.