Вантажні перевезення Київ Львів

Вантажні перевезення Київ Львів фотографія

Вантажні перевезення Київ Львів - один із пріоритетних напрямків у наших логістичних послугах. Щоденно зі столиці у Львів курсують сотні транспортних засобів, що доставляють готові товари, виробничу сировину та матеріали, а також інші типи вантажів. Переміщення вантажів автомобілем: ☎066-248-44-33 | ☎ 098-405-55-32 – оптимальний варіант транспортування, коли потрібно швидко та відносно недорого перевезти речі, товари тощо. Проте гарантувати збереженість вантажу та забезпечити виконання обов’язків перед партнерами можливо лише за умови звернення до перевірених перевізників. Фото приклади перевезень у соц.мережі: Перейти до Інстаграм.

«Автодоставка» – транспортна компанія, що займається перевезенням із Києва у Львів. Наші спеціалісти виконують перевезення для комерційних замовників та підприємств, доставляючи різноманітні грузи – будматеріали, домашні речі, сировину, конструкції, обладнання, верстати, меблі тощо. Крім того, ми оперативно переміщуємо вантажі приватних замовників, допомагаючи заощадити час та гроші. За плечами фахівців – виконані вчасно замовлення, десятки тон доставлених вантажів та сировинних матеріалів, що підтверджують позитивні відгуки наших клієнтів. Також у нас ви можете замовити організацію квартирного чи офісного переїзду.

Ціна на перевезення Київ Львів

Перевезення Київ Львів фотографія

Питання вартості перевезень залишається ключовим для замовника під час вибору виконавця. Наша компанія пропонує прозорі тарифи на вантажоперевезення, що залежать від ряду обставин:

  • Адреси початкової та кінцевої точок маршруту. Ми доставляємо вантажі не лише між обласними центрами, але й у межах області. Залежно від пройденого кілометражу, прораховується й ціна послуги. Розрахувати вартість перевезення можна за допомогою логістичного калькулятора, що розміщена нижче;
  • Вага та габарити (ширина, довжина, висота вантажу). Об’єм об’єкту чи конструкції визначає й кінцеву ціну послуги транспортування, що напряму пов’язано з вантажопідйомністю автомобіля;
  • Тип вантажу;
  • Вид перевезення – попутно чи окремо. Перший варіант прийнятний для тих, кому необхідно відправити відносно невеликі обсяги вантажу без прив’язки до термінів, другий – якщо потрібно доставити відносно великі конструкції, багато тари з сировинними матеріалами терміново, а також здійснити квартирний переїзд;
  • Додаткові послуги вантажників. Наші працівники завантажать та вивантажать меблі, побутову техніку, пелети та мішки. Послуги із завантаження та вивантаження конструкцій оплачуються окремо та додаються до загальної суми вартості транспортування.
Вартість перевезення
Маршрут
довантаження
до 2т 12м3
до 5т 40м3
до 10т 50м3
до 20т 86м3
Київ – Львів
від 1000
від 5000
від 8300
від 9500
від 11000

Ми перевозимо грузи із Києва до Львова цілодобово та гарантуємо збереження вашого вантажу. Щоб розрахувати вартість перевезень, скористайтесь калькулятором на сайті.

Наш автопарк

Доставка Київ Львів фотографія

Автопарк логістичної компанії представлено транспортними засобами різної вантажопідйомності.

У нас можна замовити такі види вантажоперевезень:

  • доставлення попутного вантажу з допомогою мікроавтобуса, Газелі, 5-тонника, 10-тонника. Вантажі кількох замовників відправляються із Києва до Львова в одному автомобілі, дата відправлення попередньо обговорюється та узгоджується між усіма відправниками. Попутна доставка здійснюється з понеділка по п’ятницю;
  • вантажоперевезення окремим авто. Клієнт може замовити окрему машину, якщо є необхідність швидко перемістити великі обсяги товарів, матеріалів якомога скоріше. Вартість такої послуги вища;
  • міжміський переїзд з Києва до Львова. Ми зможемо організувати домашній або офісний переїзд, комерційні перевезення, доставку меблів, палет, мішків, коробок тощо.
газель 4 метри фото

Газель

5 тонник фото

5 тонник

мікроавтобус фото

Бусик

15 тонник фото

10-15-тонник

фура фото

Тентована фура

Щоб зробити замовлення на відправку, зателефонуйте нам або напишіть у месенджери у будь-який час – ми обробляємо заявки цілодобово.

Зв’язок із нами

Якщо ви хочете перевезти вантаж із Києва до Львова, зателефонуйте за номерами або замовте зворотній дзвінок. Наш оператор за кілька хвилин зв’яжеться з вами та уточнить деталі транспортування. Які початкова та кінцева точки маршруту? Який тип, вага та габарити вантажу? Яка орієнтовна дата перевезення та бажаний тип доставки? Чи знадобляться вам послуги вантажників? Менеджер врахує усі вказані обставини та озвучить вартість перевезень в режимі онлайн.

Пошта та соц.мережі:

Доставка Київ Львів – це «Автодоставка»

Швидке доставлення товарів та приватних речей за помірну ціну, без проблем – це «Автодоставка». Наш менеджер надасть вичерпну консультацію, водії забезпечать безпечну дорогу та збереження вантажу, а вантажники знесуть та піднімуть на потрібний поверх меблі, техніку тощо, а також розвантажать машину. Зателефонуйте до нашої диспетчерської, щоб отримати консультацію щодо вартості перевезення.

Наші послуги:

Вантажні перевезення по Україні
Перевезення Харків - Київ
Вантажоперевезення Львів-Київ
Вантажоперевезення Дніпро-Київ
Вантажоперевезення Київ-Одеса
Вантажоперевезення Одеса-Київ
Вантажоперевезення Запоріжжя-Київ
Вантажоперевезення Дніпро-Запоріжжя
Вантажоперевезення Київ-Запоріжжя
Вантажоперевезення Харків-Дніпро
Вантажоперевезення Харків-Запоріжжя
Вантажоперевезення Харків-Одеса
Вантажоперевезення Одеса-Харків
Вантажоперевезення Дніпро-Харків
Вантажоперевезення Київ-Черкаси
Вантажоперевезення Черкаси-Київ
Вантажоперевезення Миколаїв-Київ
Вантажоперевезення Київ-Кривий Ріг
Вантажоперевезення Вінниця-Київ
Вантажоперевезення Дніпро-Одеса
Вантажоперевезення Кривий Ріг-Київ
Вантажоперевезення Полтава-Київ
Вантажоперевезення Київ-Херсон
Вантажоперевезення Одеса-Вінниця
Вантажоперевезення Миколаїв-Одеса
Вантажоперевезення Кременчук-Київ
Вантажоперевезення Київ-Миколаїв
Вантажоперевезення Дніпро-Кривий Ріг
Відгуки
Наш блог

Відгуки наших клієнтів

Середній рейтинг 4.8 з 5 на основі 73 відгуків з Google Мій бізнес.