Вантажні перевезення Львів Київ

Вантажні перевезення Львів Київ фотографія

Вантажні перевезення зі Львова до Києва - найбільш пріоритетний напрямок у наших логістичних послугах, а кількість вантажу, що переміщується по цьому маршруту, колосальна. Це сировина та матеріали, які використовуються у виробництві, готові товари, завезені із закордону, нарешті, речі приватних осіб тощо. Транспортування із заходу до столиці України: ☎066-248-44-33 | ☎ 098-405-55-32 вимагає дотримання низки умов, що стосуються збереження, технічного стану транспортних засобів, супроводу окремих категорій вантажів. Фото приклади перевезень у соц.мережі: Перейти до Інстаграм.

Щоб доставити товари у початковому вигляді, не зриваючи терміни, варто звернутися до фахівців з досвідом роботи в даній сфері. «Автодоставка» – транспортна компанія, яка займається вантажоперевезеннями зі Львова до столиці. Ми співпрацюємо з фізичними особами та комерційними організаціями, виконуючи замовлення будь-якої складності та масштабу. Це підтверджують позитивні відгуки наших клієнтів.

Ціна на перевезення Львів Київ

Вантажні перевезення Львів Київ фотографія

Транспортування вантажів зі Львова до Києва залишається одним з найпопулярніших маршрутів. При цьому ключовим фактором при виборі виконавця для замовника часто є вартість послуг. Наш транспортний сервіс доставить необхідний вантаж за вигідною ціною, заощадивши ваш час та сили.

Ціна транспортування залежить від таких чинників:

  • Дальність слідування – ключовий фактор, що визначає кінцеву суму. Вартість перевезення може змінюватися, якщо початкова та/або кінцева точки маршруту – населені пункти в областях. Табличка з цінами розташована нижче і допоможе вам зорієнтуватися у приблизній вартості послуг;
  • Вага та габарити вантажу;
  • Вантажопідйомність автівки. В нашому розпорядженні – вантажівка з об’ємом вантажного відсіку 20 куб.м., а також невеликі буси для перевезень дрібних об’єктів та речей довантаженням. Залежно від вантажопідйомності машини, вираховується й кінцева сума за поїздку;
  • Послуги вантажників. Якщо вам потрібно спустити до автомобілю та по приїзді підняти на потрібний поверх громіздкі меблі, важку побутову техніку, промислове обладнання, краще скористатися послугами вантажників. Наші робітники виконають завантаження і розвантаження, акуратно занесуть речі, залишивши їх цілими та неушкодженими.
Вартість перевезення
Маршрут
довантаження
до 2т 12м3
до 5т 40м3
до 10т 50м3
до 20т 86м3
Київ – Львів
від 1000
від 5000
від 8300
від 9500
від 11000

Щоб вирахувати вартість транспортування, скористайтеся логістичним калькулятором на нашому сайті.

Наш автопарк

Доставка Львів Київ фотографія

В автомобільному парку логістичної компанії – автівки різної вантажопідйомності, такі як 5-тонник, 10-тонник, Газель, бусик, фура 20-тонник. «Автодоставка» виконує такі типи перевезень:

  • Попутні вантажоперевезення (Газель, бусик, 5-тонник, 10-тонник). Доставка довантаженням – вигідна пропозиція для тих, кому потрібно перемістити речі чи товари у невеликій кількості, без прив’язки до термінів доставлення. Вантаж замовника їде консолідовано в вантажівці, з речами інших клієнтів, а дата відправлення та доставки узгоджуються попередньо. Попутні перевезення здійснюються з понеділка по п’ятницю.
  • Вантажоперевезення окремим авто. Ціна послуги вища, оскільки вантаж замовника перевозиться спеціально виділеною вантажівкою по першому запиту клієнта. Це оптимальний варіант для тих, кому потрібно відправити великий обсяг товарів, матеріалів чи речей якомога скоріше. Комерційні перевезення на окремому авто виконуються 24/7.
  • Офісні та квартирні переїзди зі Львова до Києва. Ми організуємо переїзд приватних осіб чи компанії: допоможемо завантажити меблі, побутову апаратуру, конструкції, речі та інше майно, надійно закріпимо їх у кузові, щоб захистити від ушкоджень та руйнування. Послуги вантажників доступні у Львові та Києві, а при переїзді в машині можуть їхати двоє пасажирів.
газель 4 метри фото

Газель

5 тонник фото

5 тонник

мікроавтобус фото

Бусик

15 тонник фото

10-15-тонник

фура фото

Тентована фура

Ми виконуємо вантажні перевезення 24/7.

Зв’язок із нами

Щоб замовити вантажоперевезення зі Львова до Києва, зателефонуйте нам та повідомте оператору інформацію про заплановану поїздку. Яка вага та габарити вантажу? Коли орієнтовно вам потрібно доставити вантаж? Які початкова та кінцева точки маршруту? Чи є пункти довантаження та чи потрібні послуги вантажників? Наш менеджер вирахує та озвучить вартість перевезення в телефонному режимі. Щоб залишити заявку, телефонуйте нам о будь-якій годині – ми опрацьовуємо замовлення 24/7.

Пошта та соц.мережі:

Доставка Львів Київ – це «Автодоставка»

«Автодоставка» – вигідне рішення, що допоможе швидко перевезти речі та заощадити. Наша компанія візьме на себе всі питання, пов’язані із підбором вантажівки, страхуванням, завантаженням та розвантаженням. Не витрачайте час, звертайтесь до нас!

Наші послуги:

Вантажні перевезення по Україні
Перевезення Харків - Київ
Вантажоперевезення Київ-Львів
Вантажоперевезення Дніпро-Київ
Вантажоперевезення Київ-Одеса
Вантажоперевезення Одеса-Київ
Вантажоперевезення Запоріжжя-Київ
Вантажоперевезення Дніпро-Запоріжжя
Вантажоперевезення Київ-Запоріжжя
Вантажоперевезення Харків-Дніпро
Вантажоперевезення Харків-Запоріжжя
Вантажоперевезення Харків-Одеса
Вантажоперевезення Одеса-Харків
Вантажоперевезення Дніпро-Харків
Вантажоперевезення Київ-Черкаси
Вантажоперевезення Черкаси-Київ
Вантажоперевезення Миколаїв-Київ
Вантажоперевезення Київ-Кривий Ріг
Вантажоперевезення Вінниця-Київ
Вантажоперевезення Дніпро-Одеса
Вантажоперевезення Кривий Ріг-Київ
Вантажоперевезення Полтава-Київ
Вантажоперевезення Київ-Херсон
Вантажоперевезення Одеса-Вінниця
Вантажоперевезення Миколаїв-Одеса
Вантажоперевезення Кременчук-Київ
Вантажоперевезення Київ-Миколаїв
Вантажоперевезення Дніпро-Кривий Ріг
Відгуки
Наш блог

Відгуки наших клієнтів

Середній рейтинг 4.8 з 5 на основі 73 відгуків з Google Мій бізнес.